1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

Poniedziałek Święto Najś. Maryi Panny – Matki Kościoła, w naszym kościele Odpust i Uroczystość Matki Bożej Piotrkowskiej, w tym dniu Msze św. według porządku dni powszednich o godz.: 6.00, 7.00, 8.30 i 19.00.

Środa – wsp. św. męczenników Karola Lwangi i towarzyszy

Czwartek – Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

Piątek – wsp. św. Bonifacego

2. Z serca pragniemy podziękować wszystkim, którzy podarowali różę dla Matki Bożej. W sumie wszystkich kwiatów, które zostały przyniesione i dokupione za złożone w zeszłym tygodniu ofiary do puszek, jest ponad 500 w całej dekoracji ołtarza Matki Bożej. Dziękujemy Wam za wielką miłość do Maryi w Jej pięknym Piotrkowskim wizerunku.

3. Jutro rozpoczyna się miesiąc czerwiec i nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego, które w naszym kościele są odprawiane codziennie o godz. 18.45. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym nabożeństwie.

4. W poniedziałek 1 czerwca swoje imieniny będzie przeżywał o. Gracjan gwardian naszego klasztoru. Jednak Msza św. koncelebrowana w intencji o. Gracjana będzie sprawowana we wtorek o godz. 19.00.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy w czasie Mszy św. Z racji pierwszej soboty nabożeństwo do Matki Bożej o godz. 18.00.

Komentarze zamknięte, ale trackbacks i пингбэков otwarte.