Święty Antoni! Wielką łaską obdarzył Cię Bóg, czyniąc Cię patronem rzeczy zgubionych i skradzionych. Stroskany przychodzę do Ciebie ufając, że pomożesz mi w odnalezieniu rzeczy zgubionej, której bezskutecznie szukam. Wspomnij na to, jak wielką łaskę Bóg wyświadczył Ci, posyłając do Ciebie wszystkich strapionych, ufających, że Twojej modlitwie Bóg niczego nie odmówi. Jakże często się działo, że za Twoim wstawiennictwem umarli otrzymywali życie, błądzący dobrą radę, uciśnieni pociechę, opętani uwolnienie, trędowaci oczyszczenie, więźniowie wolność, podróżujący pewność życia, kalecy zdrowie, okradzeni swój majątek, znajdujący się w niebezpieczeństwie ocalenie, a wszyscy cierpiący pomoc i pociechę. Także dzisiaj wszędzie doznajemy Twego wstawiennictwa u tronu Bożego. Wyjednaj mi tę łaskę, abym ja także był jednym z tych, którzy doznali Twojej pomocy. Polecam Twej opiece to, co mi skradziono, a jeżeli zgadza się to z wolą Bożą, to spraw, abym to otrzymał i mógł znowu cieszyć się tym ku Bożej i Twojej chwale.
Amen.

MODLITWA O ODNALEZIENIE ZGUBIONYCH I SKRADZIONYCH RZECZY

Kolejny wtorek przed nami gdzie znów możemy oddać cześć świętemu z Padwy w naszej świątyni podczas nabożeństw do patrona ludzi ubogich oraz zagubionych po mszach o godzinach: 8:30 i 19:00.

Święty Antoni czuwa nad każdym z nas zawsze, kiedy Go o to tylko i wyłącznie poprosimy tak samo było w przypadku pani Anny Lutosławskiej – Jaworskiej.

Dowód Osobisty.

Święty Antoni pomógł mi w urzędowej sprawie. Nie mam dowodu osobistego przez dwa dni, a jest mi potrzebny, by odebrać pismo urzędowe na poczcie. To czasy PRL-u. Dowód był małą książeczką, płaską, w kolorze ciemnozielonym. Szukam we wszystkich miejscach i torebkach, gdzie mógł się schować. Nie ma!

Modle się przez dwa dni:

Święty Antoni Padewski, Obywatelu Niebieski, niech się stanie wola Twoja, niech się znajdzie zguba moja.

We śnie widzę mój dowód leżący pod trzema książkami na półce. Wstaję półprzytomna, sięgam pod te książki. Jest!!!

Całuję głupio dowód i głośno krzycze, choć to druga w nocy, dziękuję św. Antoniemu.

(źródło: Książka – ,, Cuda świętego Antoniego. Świadectwa i modlitwy.
Wydawnictwo WAM)

Komentarze zamknięte, ale trackbacks i пингбэков otwarte.