W liturgii rozpoczynającego się tygodnia będziemy obchodzić:

Poniedziałek – wspomnienie św. Błażeja, błogosławieństwo gardła na każdej mszy św.

Środa – wspomnienie św. Agaty, błogosławieństwo, chleba , wody i soli ku czci św. Agaty;

Czwartek – wspomnienie Świętych Męczenników, Piotra Chrzciciela, Pawła Miki   i Towarzyszy;

Piątek – wspomnienie Św. Kolety.

  1. W zakrystii przyjmowane są zapisy na pielgrzymkę do Kijowa i innych miejsc na Ukrainie. Wyjazd odbędzie się w dniach 11-15 maja br. Informację ze szczegółowym programem wyjazdu można pobrać
    w zakrystii.
  2. Bardzo dziękujemy Wszystkim Ofiarodawcom, którzy w formie odpisu podatkowego przekazali 1 procent swojego podatku z deklaracji rocznej PIT na rzecz  naszego Oratorium Św. Antoniego. Pieniądze, jakie z tego tytułu zasiliły w ubiegłym roku naszą świetlicę dla dzieci pomogły nam nie tylko zrealizować program w czasie trwania roku szkolnego, ale również znacznie pomogły w organizacji ferii zarówno zimowych jak
    i letnich. W tym roku również prosimy o wsparcie i zapewniamy naszych dobrodziejów o nieustannej modlitwie w ich intencji.
  3. Cech Rzemiosł Różnych w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza w przyszłą niedzielę tj. 9 lutego br. na Mszę Św. o godz. 10.00 w intencji piotrkowskiego rzemiosła, za prowadzących zakłady, emerytów i rencistów oraz zmarłych rzemieślników.
  4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzili swoje imieniny, urodziny lub jubileusze składamy serdeczne życzenia Pokoju i Dobra oraz polecamy ich opiece Matki Bożej Piotrkowskiej.

Komentarze zamknięte, ale trackbacks i пингбэков otwarte.