W liturgii Kościoła przeżywamy dziś piątą niedzielę zwykłą.

W czwartek, podczas wieczornej mszy świętej sprawowanej o godz. 1900, modlić się będziemy w int. o. Lucjusza, który w tym dniu przeżywać będzie dzień swoich imienin.

Także w czwartek, w liturgiczne wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Lourdes, obchodzić będziemy XXIX Światowy Dzień Chorego, z tej racji zapraszamy w niedzielę, 14 lutego br. na godz. 1130 na mszę świętą w int. wszystkich chorych połączoną z sakramentem namaszczenia chorych, zakończoną indywidualnym błogosławieństwem Najśw. Sakramentem na sposób lourdzki.

Już dziś zapraszamy do przeżywania razem z nami Wielkiego Postu, który rozpocznie się w Środę Popielcową, 17 lutego br.: w niedziele, Gorzkie Żale odprawiać będziemy po mszy świętej rozpoczynającej się o godz. 1130, natomiast drogę krzyżową rozważać będziemy, od poniedziałku do soboty, o godz. 1830; rekolekcje wielkopostne zaplanowane są na 4. Niedzielę Wielkiego Postu.

Wszystkim nawiedzającym nasz kościół przypominamy o zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa: zasłanianie ust i nosa, dezynfekcja dłoni i zachowanie odpowiednich odległości między sobą, zachęcamy także do przyjmowania Komunii Świętej na dłoń.

 

Komentarze zamknięte, ale trackbacks i пингбэков otwarte.