1. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:

Pn – wsp. Św. Scholastyki

Wt – wsp. Najśw. Maryi Panny z Lourdes – jest to Światowy Dzień Chorego. W tym dniu zapraszamy do naszej świątyni wszystkich chorych na Mszę św. połączoną z Sakramentem Namaszczenia Chorych o godz. 8.30. Prosimy, aby pomóc osobom chorym w dotarciu do kościoła i umożliwienie im przyjęcie tego sakramentu.

Pt – Święto. Św. Cyryla i Metodego, Patronów Europy

2.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 w sali oratorium odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla wdów i wdowców. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

3.  W zakrystii przyjmowane są zapisy na pielgrzymkę do Kijowa i innych miejsc na Ukrainie. Wyjazd odbędzie się w dniach 11-15 maj 2020 r. Wydrukowaną informację o szczegółach można otrzymać w zakrystii.

4. Stowarzyszenie Pomocników Oratorium św. Antoniego, zwraca się z uprzejmą prośbą o podarowanie 1% z podatku w rozliczeniu rocznym za 2019 r. dla naszych podopiecznych ze Świetlicy Środowiskowej prowadzonej przy naszym klasztorze.

5. Ojcowie Jezuici i wspólnota Odnowy w Duchu Św. „Nazaret” zapraszają na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie we wtorek 11 lutego o godz. 18.30 w kościele Jezuitów.

Komentarze zamknięte, ale trackbacks i пингбэков otwarte.