Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Miłosierdzia

28 kwiecień 2019 r.

1.  W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy wspominać:

Poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski

Czwartek – Wsp. św. Atanazego

Piątek – Uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski. W tym dniu w naszym kościele Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego, bez Mszy św. o godz. 11.30. Natomiast o godz. 10.00 będzie sprawowana uroczysta Msza św. w int. Ojczyzny w amfiteatrze miejskim. Po Mszy św. zostaną złożone kwiaty przy tablicy upamiętniającej 228 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Tablica jest wmurowana przy naszym kościele.

Sobota – wsp. Św. Floriana, męczennika

2. Od środy rozpoczynają się nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. Codziennie o godz. 18.30 będziemy modlić się litanią loretańską.

3. W tym tygodniu przypada trzeci wtorek Nowenny przed świętem św. Antoniego z Padwy. Msza św. z okolicznościowym kazaniem o godz. 8.30 i 19.00.

4. W tym tygodniu wypadają także: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy podczas Mszy św. W sobotę 4-tego maja zapraszamy na nabożeństwo pierwszej soboty o godz. 18.00

5. W dniach 15 – 16 czerwca jest organizowana pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej i Oświęcimia. Koszt pielgrzymki to 220 . Wszelkie informacje i zapisy w zakrystii.